PREHĽAD

 • Vynikajúca efektivita energie a nákladov
  MAN eTGM jazdí na 100 % elektricky. Nasadenie v mestskej doprave tovaru a dodávok je tak priaznivé pre klímu a zvlášť efektívny, čo sa týka energie a nákladov.
 • Vysoká flexibilita nasadenia
  MAN eTGM disponuje rovnakým užitočným zaťažením ako nákladné vozidlo s bežným spaľovacím motorom a spolu so spoľahlivým dojazdom až 190 km a rýchlymi funkciami nabíjania spĺňa všetky požiadavky v praktickom nasadení.
 • Jednoduchý nástup do elektromobility
  Pri integrácii MAN eTGM do vášho vozového parku a vašom štarte do elektromobility vás úplne a cielene podporí náš tím expertov.

MAN eTGM: JEHO NÁSKOK JE VAŠA VÝHODA

Využite smerodajný výkon nášho MAN elektrického nákladného vozidla pre svoj podnikateľský úspech: Jazdí bez emisií, tichúčko a extrémne spoľahlivo. Budete dodávať priaznivo pre klímu a energeticky efektívne, usporíte prevádzkové a servisné náklady a môžete plne využívať výhody elektromobility v meste.

MAN eTGM: Ocenený „Európskou dopravnou cenou za trvalú udržateľnosť 2020“. Aktuálne je pre vás dostupný v malej sérii. Mimochodom: Naši experti na elektromobilitu vám pomôžu pri štarte do vašej logistickej budúcnosti. Nastúpte – teraz.

 • Nulové emisie: 100 % elektrický
 • Nízke zaťaženie hlukom
 • Optimálna disponibilita vozidla
 • Vynikajúci komfort jazdy
 • Jednoduchý nástup do elektromobility

TAK PRESVEDČIVÝ JE MAN eTGM

Inovatívna technológia

MAN eTGM má plne elektrický, bezemisný a bezstupňový hnací systém s centrálnym elektromotorom.

Čistý výkon

eTGM prináša maximálny výkon 264 kW, resp. 360 k pri krútiacom momente 3 100 Nm.

Vysoká kapacita batérie

12 vysoko efektívnych lítium-iónových NMC blokov batérie s disponibilnou kapacitou 185 kWh sú priestorovo úsporne zabudované. Takzvaný chiller sa stará o potrebné chladenie.

Spoľahlivý dojazd

Dojazd až 190 km je ideálny pre mestskú distribučnú dopravu a aj pre veľké oblasti s častými dopravnými zápchami.

Krátka doba nabíjania

Pomalé nabíjanie šetriace akumulátor s 22 kW nabíjacou zásuvkou na striedavý prúd (AC) trvá asi 8 hodín. S jednosmerným prúdom (DC) 150 kW sa nabíjanie uskutoční asi do 1 hodiny.